Playstation 3

Další a v pořadí již druhá herní konzole z dílny firmy Microsoft, playstation 3 je naprostým trhákem. Jde o velmi vyvedenou herní konzoli plnou možností a překvapení. Tato konzole je dnes oblíbená po celém světě a svědčí o tom již desítky milionů uživatelů a hráčů. Čtěte dál a dozvíte se, čím se tato konzole tak vyznačuje a čím přesahuje všechny své konkurenty a vrstevníky.
Kinect…toto jméno nese herní zařízení, které po připojení k playstation 3 kompletně mění ovládání této konzole. Ač se to zdá nemožné, připojíte-li toto herní zařízení, tak je možné vaši herní konzoli ovládat pouze a pohyby vašeho těla! Můžete si tak v klidu zacvičit v pohodlí doma a nemusíte se namáhat chozením do předražených fitek. Také si můžete zahrát tenis, volejbal, ping-pong a další mnohé hry uzpůsobené právě pro tento způsob ovládání.

Xbox Live

Je další skvělou věcí od firmy Microsoft. Jde o internetovou službu, kde můžete sdílet své herní zážitky s lidmi z celého světa. Kromě hraní multiplayerových verzí her na playstation 3 také můžete stahovat hudbu, fotky nebo videa.